Przeprowadzka….

Jak słusznie zauważyła Aisab – już od stycznia 2018 r. wszystkie blogi portalu Onet (blog.pl) przestaną istnieć. Zostaną zrównane z ziemią i ślad po nich zaginie. Onet poinformował mnie o tym fakcie dwa dni temu, doradzając eksport wszystkich treści i założenie nowego bloga , już pod nowym adresem. Tak też zrobiłam. Skopiowałam co cenniejsze treści i szukam swojego miejsca. Póki co, znajdziecie mnie tutaj:


http://jesienna30.blox.pl/

Powrzucałam kilka tekstów by dotarcie do mnie było łatwiejsze dla tych wszystkich, którzy wpadali do mnie tutaj, za co z góry dziękuję. Było mi niezmiernie miło gościć u siebie- przez te 6 miesięcy istnienia – tak wspaniałe persony, jak Wy. :). Mam nadzieję, że o mnie nie zapomnicie, bo ja o Was na pewno będę pamiętać. :).

Jesienna.:)

The following two tabs change content below.

Jo-An

Humanistka. Ciekawa świata. Pełna życia. Zakręcona. Uparta. Odważna. Wrażliwa. Czasem wredna, czasem urocza. Po przejściach. Technik ekonomista z zawodu. Amatorsko śpiewa. Kocha być wśród ludzi i dla ludzi. " Studiuję" teologię. Bloguję, bo lubię.

Ostatnie wpisy Jo-An (zobacz wszystkie)

11 thoughts on “Przeprowadzka….

 1. To zastanowię się, czy jest sens dalszego blogowania…wszystko zamykają. Blog.pl , bloog i Bóg wie, co jeszcze. Pozostanie mi zwyczajnie WORD albo całkiem zamknąć temat blogowania, by znaleźć inne pasje. Ale za namiary na Was – bardzo dziękuję.

 2. SPOKOJNIE DA SIĘ CALUTKI BLOG PRZENIEŚĆ !!!
  w końcu doszłam jak to zrobić :)

  mój stary blog onetowy już przeniesiony, założyłam nowy blog na wordpressie (onet wordpressa używa) i tam eksportowałam … sam eksport bardzo prosto,
  uffff – z założeniem bloga miałam pod górkę, bo po angielsku „pisało” … powoli jakoś doszłam, robiłam zrzuty z ekranu więc wytłumaczę spokojnie co i jak, krok po kroku, tyle, że jutro nie zdążę …
  wpadnij na przeniesiony blog, sprawdź, są zdjęcia wpisy i komentarze
  https://violkahistorie305289208.wordpress.com/
  Tylko na szablon nie zwracaj uwagi, wordpressa kompletnie nie znam, muszę dopiero się dobrać to szablon sobie ustawię , czcionki też :)
  Sam eksport trwał kilkanaście minut :)
  JAK TYLKO NAPISZĘ INSTRUKCJĘ TO ZAPROSZĘ DO CZYTANIA
  POZDRAWIAM

 3. Jest pewien problem przy komentowaniu na stronie nowej siedziby Twojego bloga, informacja:
  „Jeżeli się nie zalogujesz, przy twoim komentarzu pokaże się numer IP”, a ja nie chcę aby cały Internet znał moje IP, a konta nie założę, czy możesz to wyłączyć?

   1. Jeśli się nie uda (odpukać!), to pozostanę jedynie czytelniczką. A swoją drogą to dziwne ze strony tamtego portalu, aby w dobie ochrony danych udostępniać publicznie taką informację.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>