O mnie słów kilka

WIN_20170422_12_44_36_Pro (3)

Kobieta po trzydziestce. Miedzianowlosa. Ciekawa świata. Otwarta. Spontaniczna. Do bólu szczera. Wytrwała. Idąca pod prąd.  Walcząca o swoje zdrowie, szczęście, marzenia, przyszłość. Od poczęcia żyje i wciąż zmaga się z lekooporna padaczka i częściową niesprawnością ( niedowładem) lewej strony ciała. Skutek niekompetencji lekarzy.Mimo to – nie tracę nadziei na lepsze jutro. 

Wolny strzelec. Kochająca przyrodę, zwierzęta, ciesząca się każdą chwilą – posiadaczka dwóch kotek. Niepoprawna optymistka. Kocha intelektualne rozmowy o życiu. Ma słabość do kawy oraz oryginalnych perfum. Kocha muzykę – tak słuchać, jak śpiewać. Blogowanie – to jedna z moich pasji.

Z zawodu ekonomista i „internetowy surfer”. Dostrzegająca piękno i dobro w drugim człowieku. W życiu nie zadowala się byle czym. Wysoko stawia sobie poprzeczkę. Stara się rozwijać, nieustannie odkrywać coś nowego . Posiadacza wrażliwego, dobrego serca, co określa się mianem dziecięcej naiwności. Pielęgnuje w sobie dziecięca radość i entuzjazm, czym często zjednuje innych ludzi. Z poczuciem humoru, dystansem do samej siebie.

Więcej w blogu…

 

 

 

The following two tabs change content below.

Jo-An

Humanistka. Ciekawa świata. Pełna życia. Zakręcona. Uparta. Odważna. Wrażliwa. Czasem wredna, czasem urocza. Po przejściach. Technik ekonomista z zawodu. Amatorsko śpiewa. Kocha być wśród ludzi i dla ludzi. " Studiuję" teologię. Bloguję, bo lubię.

Ostatnie wpisy Jo-An (zobacz wszystkie)

4 thoughts on “O mnie słów kilka

  1. Witaj Jo-An!

    Postanowiłam zajrzeć do Ciebie na bloga, po tym jak wspomniałaś, że też jesteś fanką słodyczy ;) No i gdzie te obiecane „Kukułki”? :))
    Nie wiem, czy zdołam nadrobić Twoje wpisy, ale na pewno będę Cię odwiedzać :)

    Pozdrawiam serdecznie!

  2. Witaj Izzy :D Miło, że wpadłaś :D KUKUŁKI wyszły, zostało kuku – czyli moje radosne zakręcenie, optymistyczne i pełne nadziei spojrzenie na życie :D Po kukułki na Górny Śląsk zapraszam , póki co :D Co do wpisów – nie martw się, nadgonisz na pewno – ostatnio trochę zwolniłam :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>